HOME
HOME »
STRUČNÝ NÁVOD

1. VYHĽADANIE SPOJOVACIEHO MATERIÁLU PODĽA ČÍSLA NORMY
V riadku s názvom "NORMA /ČÍSLO)" kliknete do rámčeka a vpíšete hľadané ČÍSLO normy (alebo jeho časť) a kliknete na obrázok "LUPA" (aleb stlačíte na svojej klávesnici ENTER). Ak zadáte iba krátku časť čísla, je možné, že vás server vyzve textom "Príliš veľký počet vyhľadaných výrazov! Prosím, upresnite zadanie" k doplneniu ďalšieho čísla. V tomto prípade doplňte ďalšie číslo a postup opakujte.

 

2. VOĽBA NORMY (AUTOMATICKY, iba DIN, iba ČSN, iba ISO, iba EN)
V riadku s názvom "NORMA /ČÍSLO)" je prvotne nastavené automatické hľadanie vami zvolenej číselnej kombinácie vo VŠETKÝCH normách (DIN, STN, ISO alebo EN). Na vyhľadanie konkrétnej číselnej kombinácie pri konkrétnej norme sa dá parameter "DIN, STN, ISO alebo EN" zmeniť kliknutím na "iba DIN, iba STN, iba ISO alebo iba EN".

 

3. VYHĽADANIE SPOJOVACIEHO MATERIÁLU PODĽA JEHO NÁZVU
V riadku s názvom "NÁZOV (TEXT)" kliknite do rámčeka a vpíšte hľadaný TEXT (alebo jeho časť) a kliknite na obrázok "LUPA" (alebo stlačte na svojej klávesnici ENTER).

 

4. SPÔSOB ZOBRAZOVANIA VÝSLEDKOV
Po vyhľadaní spojovacieho materiálu vám server zobrazí výsledky automaticky takto:
- pri nájdení 1-10 položiek vám server zobrazí plné NÁHĽADY vrátane OBRÁZKA a položky PEVNOSŤ.
- pri nájdení viac ako 10 položiek vám server zobrazí prehľadnú TABUĽKU, v ktorej je možné radiť si výsledky hľadania podľa akéhokoľvek parametra pomocou kliknutia na názov stĺpca, alebo šípiek nahor/nadol. Plný NÁHĽAD na spojovací materiál vrátane OBRÁZKA a položky PEVNOSŤ získate po kliknutí na názov spojovacieho materiálu.

 

5. PREPÍNANIE SPÔSOBU ZOBRAZENIA VÝSLEDKOV HĽADANIA (NÁHĽADY/TABUĽKA)
V každom zobrazení výsledkov hľadania (NÁHĽADY alebo TABUĽKA) je možné jednoducho zmeniť spôsob zobrazenia kliknutím na obrázok či text v pravej hornej časti stránky ("ZOBRAZIŤ AKO NÁHĽADY" alebo "ZOBRAZIŤ AKO TABUĽKU").

 

6. NEFUNKČNOSŤ, CHYBY, DOPLNENIE CHÝBAJÚCICH POLOŽIEK
Server bol naprogramovaný počas roka 2018 a bol podrobený niekoľkonásobnej kontrole, v tomto období aktuálnych vložených dát, ako aj funkčnosti ich zobrazovania na najrozšírenejších typoch internetových prehliadačov. Ak sa vám stránky nezobrazujú správne, alebo ak nájdete chybu, kontaktujte nás prostredníctom údajov v sekcii KONTAKTY. Vopred ďakujeme za spätnú väzbu.

 

 

Prevádzkovateľ: ŠROUB A MATKA.CZ | © Copyright NetDesign, s.r.o.